SK  EN  
FZV
FSV
FMK
FF
UNIVERZITA

Zapojte sa do univerzitných turnajov pre študentov UCM!UniCup si v spolupráci s UCM TEDI Bears pripravil pre študentov Univerzity Sv. Cyrila a Metoda v Trnave dvojicu univerzitných turnajov v hrách League of Legends a CS:GO. Zapojiť sa môžu všetci študenti z tejto univerzity, pre ktorých je pripravený zaujímavý formát oboch turnajov.
 

V rámci výhry súťaže E-športová univerzita si UniCup v spojení univerzitnou e-športovou organizáciou UCM TEDI Bears pripravil dva osobitné turnaje v hrách League of Legends a CS:GO. Oba turnaje sa budú odohrávať v prevedení 5v5, avšak s menším rozdielom v skladaní tímov.
 
Bears si už v minulosti pripravili pre svojich študentov turnaje pod názvom Mix&Match, kde boli tímy skladané náhodne. Na začiatku boli určení kapitáni, ktorí si následne zvolili čísla, pod ktorým boli ukrytí rôzni hráči. Podobne bude prebiehať aj táto séria turnajov, do ktorej sa tak môže zapojiť naozaj každý študent UCM.


 
League of Legends turnaj sa bude konať v sobotu 19. februára a CS:GO v nedeľu 20. februára. Presný formát a časy začiatkov budú určené dostatočne vopred po skončení registrácii a vytvorení tímov. Pre prvé tímy z oboch hier sú pripravené vecné ceny od Yenkee, kde si budú môcť vybrať z trojice rôznych produktov.
 
Pokiaľ ste tak študentom UCM, jediné čo vám ostáva je vyplniť registračný formulár, v ktorom nájdete aj pár dodatočných informácií. Ak by ste mali nejaké ďalšie otázky, môžete sa ozvať na FB fanpage UCM TEDI Bears. Tešíme sa na vás!
 

 

KONTAKTY

FAKULTA           

PRÍRODNÝCH 

VIED

Univerzity sv. Cyrila
a Metoda v Trnave

Nám. J. Herdu 2
917 01 Trnava
Slovenská republika

tel.: (+421) 33 / 55 65 321
(+421) 33 / 55 65 323

e-mail: dekan.fpv@ucm.sk

Študijné oddelenie

Fakulty prírodných vied 

Ing. Gabriela Jančovičová
Kancelária: 213 (J. Hajdóczyho 1, 2. poschodie)

 

Telefón: 033 5565 316

e-mail: gabriela.jancovicova@ucm.sk